Archiv akcí

 

Instruktáž a nácvik Nordic Walking v rámci XXXIII. členské schůze a jarního celostátního odborného semináře Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR ve Valči na Třebíčsku.

Zvuky kroků 3

29.04.2017

Sobota jak vymalovaná. Zelený moravskokrasový les a zlaté slunce. Opět mimořádná sešlost. Neskutečné osobnosti. Skutečná výborná nálada. Parádní sportovní výkony. Po 12km výšlapu ke Klostermannově studánce výborný oběd, po něm magické zvukové objevy a nová patnáctičlenná kapela na hudební scéně; a pak vypečený večírek Zvuky korků. Čerství punkevní...

Prezentace Nordic Walking na sportovní akci v Brně-Ivanovicích. Ivanovický sportovní den vznikl na přání mnoha sportovních nadšenců uspořádat v Brně Ivanovicích sportovní událost, která prověří sílu všech zúčastněných v náročném přírodním terénu Ivanovických lesů a přilehlých přírodních parků, a to na kole nebo v běhu.

4. ročník běžeckého závodu. Kategorie Nordic Walking letos poprvé oficiálně. Důkladná příprava a hustá odměna :-) a pak 9 km Nordic Walking + Nordic Running. Čas 1:21:00.

V sobotu jsme vyrazily na celodenní výšlap úpatím Pálavy. Základní lekce Nordic Walking a 15 km rozkvetlou Pálavou. Perfektní den, parádní výkon, nádherné a voňavé dymnivky duté (Corydalis cava) a kosatce nízké (Iris pumila), které kvetou jen chvíli a v určité lokalitě. Přešly jsme to celý a oddychly si v Café Fara.

V prosinci jsme pomáhali, kudy jsme šli. :-) Peníze za výšlap Mariánským údolím jsme věnovali nadaci Krtek. DĚKUJU VŠEM!

Zvuky kroků 2

08.10.2016

Už druhé Zvuky kroků. Tentokrát podzimní. S delším výšlapem a veselými lidmi. Náše oblíbená pravidelná víkendovka.

Odpolední kurz ve Svitávce spočíval ve vysvětlení techniky a zdravotních přínosů Nordic Walking. Někteří účastníci úctyhodného věku ladně absolvovali 5km výšlap krásnou krajinou okolo Svitávky.