Archiv akcí

 

Neskutečné kilometry, které díky protažení při józe jakoby nebyly, neskutečná krajina a skutečná parta. :-D

Zvuky kroků 4

07.10.2017

Říjen a zase parádní den. Tentokrát jsme si daly odvážnou a ještě delší trasu až do Jedovnice. No, paráda.

Instruktáž a nácvik Nordic Walking v rámci XXXIII. členské schůze a jarního celostátního odborného semináře Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR ve Valči na Třebíčsku.

Zvuky kroků 3

29.04.2017

Sobota jak vymalovaná. Zelený moravskokrasový les a zlaté slunce. Opět mimořádná sešlost. Neskutečné osobnosti. Skutečná výborná nálada. Parádní sportovní výkony. Po 12km výšlapu ke Klostermannově studánce výborný oběd, po něm magické zvukové objevy a nová patnáctičlenná kapela na hudební scéně; a pak vypečený večírek Zvuky korků. Čerství punkevní...

Prezentace Nordic Walking na sportovní akci v Brně-Ivanovicích. Ivanovický sportovní den vznikl na přání mnoha sportovních nadšenců uspořádat v Brně Ivanovicích sportovní událost, která prověří sílu všech zúčastněných v náročném přírodním terénu Ivanovických lesů a přilehlých přírodních parků, a to na kole nebo v běhu.

4. ročník běžeckého závodu. Kategorie Nordic Walking letos poprvé oficiálně. Důkladná příprava a hustá odměna :-) a pak 9 km Nordic Walking + Nordic Running. Čas 1:21:00.